Loading...

HAKKIMIZDA

2006 yılında teknik servis hizmetleri ile başlayan maceramıza 2016 dan sonra yazılımı da dahil ederek yolculuğumuza devam etmekteyiz.

İşlerimizde bizim için en önemli nokta hep yaratıcı olmak ve innovative fikirler üretmektir. Hiçbir zaman taklit yapmadık. Her konuya çok değişik açılardan baktık. Yeni teknolojileri sürekli takip ettik, çözümlerimize ekledik.

Maceramız hiç durmayacak, teknoloji geliştikçe biz de onu takip edeceğiz, fakat fikirlerimiz ve öngörümüz daima teknolojinin önünde gidecektir.

Bazı anlarda yapmakta olduğunuz işinizde uygulamalarda umulmadık zorluklar yaşarsınız. Bu zorluklar aslında çok ufaktır ama işinizde size zaman , performans ve para kaybettirir. Siz bunları çözecek pratik uygulamalar ve yazılımlar bulamazsınız. Çünkü problem size özeldir ve hiç kimse bunun için genel bir çözüm sunmamaktadır. İşte tam bu noktada biz bu sorunlarınızı çözmeye talibiz...

NEDEN MAYDAYSOFT ?

Maydaysoft ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her zaman olduğu gibi amacımız müşterilerimize en uygun fiyata , güvenilir ve hızlı bir şekilde çözümler sunmaktır.

Her işletmenin iş süreçleri birbirinden farklıdır. Bunun için öncelikle süreçleriniz en ince ayrıntısına kadar analiz edilir, tüm ihtiyaçlarınız net bir şekilde tanımlanır. Uygulama için gerekli olan altyapı ve donanım ihtiyaçları belirlenerek gerekli çözümler sağlanır.
İş Yönetimi, birbiri ile ilişkili birçok karmaşık süreçten oluşmaktadır. Maydaysoft tüm bu karmaşık iş takip süreçlerinizi tek bir yazılımla yönetmenize Yardımcı olacak web tabanlı uygulama ile internete erişebileceğiniz her yerde Firmanızın tüm süreçlerinin takibini ve yönetimini sağlar.
Uygulama için gerekli sunucu ve alt yapınının kurulumu ve yönetimi için vakit ve kaynak ayırmak istemeyen müşterilerimize kendi sunucularımız üzerinden uygulamaya erişim ve kullanma imkanı sağlanabilmektedir.
Geliştirilen mobil uygulamalarla android akıllı telefon ve tabletlerden ve mobil webden uygulamaya erişim, sahadaki işlerin eksiksiz kayıt altına alınması, iş takibinin kesintisiz yapılması sağlanır.
Müşteri Memnuniyeti
90%
Kısa Proje Süresi
80%
Güçlü Fonksiyonel Yapı
90%
Güçlü Destek
90%
Kurumsal Sistemlerle entegrasyon
80%

Neler Yapıyoruz ?


Web Tasarım ve Yazılım

İşiniz ve kurumsal kimliğinize uygun mobil uyumlu responsive web sitesi tasarımları ve sitenizi kolayca takip edebileceğiniz yönetim panelleri

Mobil İş Yönetim Sistemleri

İşlerinizi dilediğiniz yerden takip edebileceğiniz, kolayca yönetebileceğiniz mobil tabanlı yazılımlar

İş Yönetim Sistemleri(CRM & ERP)

Web tabanlı ve mobil uygulamalar ile takip, kontrol ve yönetim işlemlerini daha hızlı ve doğru şekilde gerçekleştiren iş yönetim sistemleri

E-Ticaret Yazılımları

Gelişmiş özelliklere sahip her cihaza uyumlu profesyonel e-ticaret sitesi tasarımları ve ödeme sistemleri entegrasyonu

Scroll to Top